Zapomeňte na diety s jo-jo efektem

Nedopusťte, aby Vás kila navíc ničila

 

Kdo nezažil to, že se postavil na váhu a při pohledu na číslo, které vyskočilo, provedl oční tělocvik – tak zvané vyvalení oční bulvy, je šťastný člověk. A upřímně nemá cenu si nalhávat, že to snad zažila každá žena.

Do plavkové sezóny máme sice ještě trochu času, ale pokud se nám něco podobného přihodilo, tak by bylo dobré to začít řešit co nejdříve, ono hubnutí na poslední chvíli nedělá dobrotu. Určitě bude dobré zapomenout na drastické diety, kdy doslova mučíme svoje těla a výsledkem je za čas tak zvaný jo-jo efekt.

Existuje vůbec nějaké řešení?

Vždy a na všechno je řešení. Odborníci radí, že hezké postavy docílíme kombinací správné stravy a pohybu. Zkrátka vyvážený jídelníček a správný pohyb půjdou ruku v ruce. Podle studijních výsledků se osvědčilo, že zhruba dvě třetiny úspěchu byly připsány optimální stravě a jedna třetina pak pohybu.

To je nejspíš základ, kde budeme muset začít. Samozřejmě, že podstatný rozdíl je i v tom, zdali se bude jednat o ženu nebo muže. Ženy se bohužel někdy klamně domnívají, že pokud budou více sportovat, tak jim to zaručí správnou postavu. Ovšem problém je ten, že mnohdy samy nevědí, jak správně zapojit tělo, aby dobře spalovalo tuky a tak se fyzická aktivita neprojeví na váze, jak by očekávaly a může snadno přijít zklamání.

Ženy nezoufejte, je tu řešení

Odborníci, kteří vyrábí produkty pro vrcholové sportovce, se rozhodli pomoci nám ženám v boji s nadváhou. Díky jejich práci a snaze vznikl na trhu produkt s názvem KetoFit.  Je dělaný doslova na míru s obsahem všeho, co ženské tělo potřebuje. Veškeré vitamíny, menší obsah sacharidů a zároveň plnohodnotný jídelníček 5x denně.

Navíc splňuje veškeré podmínky pro plnohodnotnou náhradu klasické stravy. Dokonce nebudeme ochuzeni ani o teplou úpravu potravy a veškeré pokrmy budeme mít připravené velmi rychle.

KetoFit se dělí na ketonovou a proteinovou dietu. Výhodou je, že redukční plány jsou sestaveny tak, aby se do nich mohly zapojit všechny ženy, od věku 18-66 let. Jak již můžete tušit, jiný plán bude pro pracující ženu a jiný pro maminku, která je s dětmi doma.

Samozřejmě je důležité dodržovat určité zásady, ale s Ketodietou to půjde hravě a navíc má skutečné výsledky při redukci váhy. Dá se říci, že za Vás udělá dvě třetiny práce, ta poslední třetina bude čistě ve Vašich rukou nebo nohách. Zkrátka bude to chtít trochu pohybu na zpevnění těla.

Rozhodně se nemusíte obávat toho, co nám to zase sem přišlo z ciziny. KetoFit je český výrobek a je schválený pro Evropskou Unii. Součástí je online poradenství a to vidím jako velké plus. Často máme v hlavě spoustu dotazů a snažíme se najít odpovědi. Zde není třeba je složitě hledat, stále máte výživové poradce na příjmu.

KetoFit nabízí mnoho různých produktů, které naleznete na stránkách https://nejzdravejsi.cz/ketofit-dieta-recenze-zkusenosti/. Asi nejlepší je si nechat sestavit balíček na míru, ale samozřejmě je i více možností, které se zde nabízí.

Výrobci používají pouze kvalitní plnohodnotné suroviny, proto se může zdát cena dražší, ale zase na druhou stranu to není žádná drastická dieta. Tělo dostane co potřebuje a my si můžete zlepšit image. Přece jenom se člověk cítí lépe, když je sám se sebou spokojený.

Další výhodu vidím v tom, že nenastoupí jo-jo efekt jako u jiných diet. Jedná se především o změnu životního stylu a úpravu jídelníčku, což je vždy základ úspěchu.

Výhody Ketodiety a její výsledky zaznamenalo mnoho žen s výbornými výsledky. Samozřejmě, že to má i určitou nevýhodu. Zřejmě budete muset po pár týdnech na nákupy. Bude třeba totiž změnit šatník, všechno Vám bude velké.

Nebo je to výhoda? Tak to nechám k posouzení na Vás.

 


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 45 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

1 komentář: „Zapomeňte na diety s jo-jo efektem

  • 6.3.2018 (13:57)
    Permalink

    Při stoupnutí na váhu už dávno oční bulvy nevyvaluji, spíš oči přivírám. Abych na to moc neviděla, hhi, stejně zhruba asi vím, kolik kilo mám. Na chlubení to není, ale věšet se proto nebudu. A komu se to nelíbí, ať se na mě nedívá :-).

Napsat komentář