Co vám rozhodně nesmí v kuchyni chybět

Chystáte se na výbavu kuchyně a nevíte, kde začít? Poradíme vám několik tipů na spotřebiče, které by vám rozhodně neměly chybět.

Kávovar

Není nad to přijít z práce domů a připravit si vynikající kávu z kávovaru. Dnes už tyto věcičky samy připraví různé druhy kávy, můžete si vybrat mezi kávou latté, cappuccinem či espressem. Ale pozor – díky dobře vybranému kávovaru hrozí, že se k vám návštěvy za dobrou kávou jenom pohrnou.

Varná konvice

Varnou konvici nemusíme představovat, ta určitě má své místo dnes už v každé domácnosti. Zřejmě si asi neuvědomujeme, kolik času díky této konvici šetříme. Varné konvice mají na trhu své stálé místo a jsou vyráběny v mnoha designových provedeních. O tom se můžete přesvědčit konvicí značky Orava – VK-3715 Silver, která je svým nápaditým designem jedinečná. Je vyrobena z ušlechtilé nerezové oceli a pojme objem až 1,7 litrů vody. Její podstavec je odnímatelný a otočný na 360 stupňů. Na této jedinečnosti jí taky přidává i deska, překrývající topné těleso. A nemusíte se bát, že vám bude šňůra „zavazet“ – je plně uložitelná v podstavci.

Mixér

Není mixér jako mixér. Někdo používá jednoduchý tyčový – s metličkami a někdo zase kombinovaný tzv. kuchyňský robot, který je stále vyhledávanější. Jeho cena se samozřejmě odvíjí od funkcí. Záleží už jenom na vás, jak moc jste nároční. Skvělou volbou, která vám v domácnosti udělá hodně užitku, je vysokootáčkový kuchyňský mixér Orava 1500 W, který disponuje nerezovým šestičepelovým nožem, mixovací nádobou o objemu dva litry a plynulou regulací výkonu až do 30 000 otáček za minutu, takže vám umožní rozmixovat i tvrdé suroviny či led. Využívat můžete i funkci Pulse a oceníte jistě snadnou údržbu a gumové protiskluzové nožičky pro pohodlnější a bezpečnější přípravu pokrmů.

Sendvičovač

Sendviče jsou skvělou svačinkou pro malé nezbedníky. Proto by vám v kuchyni neměl chybět pořádný sendvičovač, na trhu je jich spousta, i v různých cenových relacích. Společnost Orava nabízí skvělého pomocníka – sendvičovač ST-300 A, který disponuje třemi různými výměnnými deskami, díky kterým můžete přístroj používat jako sendvičovač, vaflovač, či elektrický gril. Veškeré desky je možné umývat v myčce a celková údržba přístroje je velice snadná. Přípravu pokrmů usnadňuje světelná signalizace a tepelná pojistka, přístroj pracuje s výkonem 750 W.

Strouhač

Mezi dobré kuchyňské pomocníky patří právě strouhač. Nezabere tolik místa a ušetří vám ruce například při strouhání brambor na bramboráky. Skvělý nástavec je na strouhání tvrdých rohlíků, díky němu budete mít strouhanku pořád k dispozici. Jeho cena se odvíjí od jeho funkcí, můžete najít strouhače kolem pár set korun, ale taky kolem několika tisíci korun.

Domácí pekárna

Představte si to ráno, kdy vám zazní signál, že máte připravený čerstvý a teplý chléb. Tuhle představu můžete klidně zrealizovat, pořízením domácí pekárny. Díky ní je pečení hračka a vy budete považována za tu nejlepší hospodyni.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 45 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář