Električtí pomocníci do kuchyně

Blíží se doba Vánoc a je nejvyšší čas zaměřit se na vhodný výběr dárků. Máte také maminku či babičku, které při otázce, co by je potěšilo, odpovídají, že stačí, když se rodina sejde u jednoho stolu? Jestliže jste jako každý rok zoufalí, čím byste jim udělaly radost a lámete si hlavu s výběrem takového dárku, který neskončí na dně skříně, můžete zkusit zacílit svou pozornost směrem ke kuchyňským spotřebičům, jejichž pomoc uvítá s vděkem při přípravě pokrmů a nápojů každá hospodyně.

Espresso nebo cappuccino?

Fantazii se meze nekladou, a pokud své nejbližší a jejich zvyky dobře znáte, máte vyhráno. Milovnice kávy tak můžete obdarovat elektrickým kávomlýnkem nebo dokonce kávovarem. Pití kávy je široce rozšířený a oblíbený zvyk, čemuž odpovídá i široká nabídka kávovarů. Můžete se rozhodnout pro kávovar automatický, který všechnu práci udělá za vás a kávu i pomele. Jeho předností je rychlost a jednoduchost přípravy. Kávovary na kapsle mají výhodu v jednoduché obsluze přístroje. Z jednotlivých druhů kapslí si můžete vybrat ten typ, který nejvíce odpovídá vaší chuti. Pákové kávovary počítají s vaší pomocí, kvalita espressa je však srovnatelná s kávou z automatického kávovaru. Navíc jsou pákové kávovary levnější.

I tak ovšem leckterou peněženku takový výdaj zaskočí. Pokud máte početnou rodinu, můžete si s koupí dárku finančně vypomoci. Pokud však víte, že budete s penězi bojovat a přesto chcete mamince udělat radost, hodí se k dočasné výpomoci nebankovní půjčky bez registru, abyste vše stihli vybrat a zaplatit.

Dort jako od babičky

Nabídka nejrůznějších elektrických vymožeností je na dnešním trhu široká, stačí jen popřemýšlet, jak se vaše maminka či babička angažují v kuchyni. Peče babička ráda koláče a dorty k nedělnímu pohoštění? Pak by se jí hodil kuchyňský robot. Pokud se nechcete spoléhat na cenově dostupné varianty se základní funkcí šlehání a hnětení, můžete využít možnosti nebankovní půjčky bez registru a rozhodnout se pro multifunkční variantu, která zastane až sedm funkcí včetně strouhání, drcení ledu i odšťavňování citrusových plodů. Další zařízení, které šikovná kuchařka v kuchyni upotřebí, je domácí pekárna. Primárně je určena k pečení, ale samozřejmě nabídne také míchání surovin, hnětení těsta a následné kynutí.

Štíhlá linie jako dárek pod stromeček

Leckterá žena bojuje s tím, že její váha už není tak ideální jako zamlada. Pokud se maminka snaží zhubnout do plesových šatů, sáhněte v obchodě po mixéru na výrobu smoothie. Rozmanité ovocné a zeleninové koktejly plné vlákniny jsou chutné a pomáhají váhu snižovat. V tomto mixéru je možné připravovat také raw polévky, které osvěží a neztratí své chuťové kvality vařením.

Ovocný sirup přímo ze zahrádky

rychlá půjčka se vám také může hodit, pokud máte v rodině vytrvalou zahradnici, která je posedlá zpracováním vypěstovaného ovoce. Zcela jistě ji oslníte darováním odšťavňovače, který je sice finančně nákladnější, ale vaší mamince či babičce usnadní práci při výrobě sirupů a marmelád. Vyplatí se investovat do kvalitního přístroje s pomalými otáčkami pro maximální zachování vitamínů a nutričních látek. Jinou možností je pořídit sušičku na ovoce, ve které lze připravit skvělé domácí křížaly. Můžete ale také vyzkoušet usušit si domácí vegetu nebo experimentovat s raw stravou.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 45 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář