Pages Navigation Menu

domácí recepty, hubnutí a zdravá strava

Potřebujete vymyslet originální dárek pro muže? Máme pro vás skvělý tip!

Potřebujete vymyslet originální dárek pro muže? Máme pro vás skvělý tip!

Koupit dárek pro muže se jeví jako těžší úkol v porovnání s nákupem pro ženu. Většinu věcí totiž má a v případě nářadí a podobných potřeb ani nemáte přehled o tom, co by mohl potřebovat. A tak to každý rok končí nákupem sady na holení, voňavky, kvalitním alkoholem či nějakým tím dobrým jídlem. Co to zkusit letos jinak a pořídit něco opravdu originálního a zároveň cenného, čím mu uděláte opravdu radost?

Pravá zlatá medaile se jménem

Jakmile obdarovaný rozbalí dárek od vás, zůstane v úžasu zírat. Možná nejdříve vyzkouší, jestli nejde jen o čokoládovou medaili ve zlatém papíru, ale potom zjistí, že skutečně dostal kus drahého kovu. A dokonce s vlastním jménem. Kdo něco takového má. Stačí se podívat do nabídky Pražské mincovny a vybrat ten správný kousek se jménem z českého či slovenského kalendáře. A další dárky pro muže zdaleka nejsou tak dobrým nápadem.

Dárek, který potěší

Zlatá medaile je symbolem úspěchu a vítězství. Dodává skvělý pocit vlastní hodnoty a navíc vypadá opravdu krásně. Ve výsledku udělá mnohem více parády v porovnání s lahví dražšího alkoholu. Nějakou dobu i vydrží a může sloužit jako forma investice a pojistky pro nečekané případy, protože hodnota zlata se příliš nemění a zůstává poměrně stabilní jistotou.

Vyberte z různých druhů a typů

Když nechcete rovnou zvolit jméno, můžete vybírat i z jiných motivů a ražeb. Kromě medailí se dají zakoupit i nejrůznější mince. Výběr tak snadno přizpůsobíte nejenom svému vkusu, ale i představám o ceně. Zajímavé jsou také zlaté slitky, které představují způsob, jak poměrně bezpečně uložit část svých finančních prostředků. Jde o kousky zlata ve velmi vysoké čistotě 24 karátů. V případě nečekaných problémů s majetkem je tak můžete prodat a získat finance podle aktuální tržní hodnoty zlata.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 45 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Leave a Comment