Potřebujete vymyslet originální dárek pro muže? Máme pro vás skvělý tip!

Koupit dárek pro muže se jeví jako těžší úkol v porovnání s nákupem pro ženu. Většinu věcí totiž má a v případě nářadí a podobných potřeb ani nemáte přehled o tom, co by mohl potřebovat. A tak to každý rok končí nákupem sady na holení, voňavky, kvalitním alkoholem či nějakým tím dobrým jídlem. Co to zkusit letos jinak a pořídit něco opravdu originálního a zároveň cenného, čím mu uděláte opravdu radost?

Pravá zlatá medaile se jménem

Jakmile obdarovaný rozbalí dárek od vás, zůstane v úžasu zírat. Možná nejdříve vyzkouší, jestli nejde jen o čokoládovou medaili ve zlatém papíru, ale potom zjistí, že skutečně dostal kus drahého kovu. A dokonce s vlastním jménem. Kdo něco takového má. Stačí se podívat do nabídky Pražské mincovny a vybrat ten správný kousek se jménem z českého či slovenského kalendáře. A další dárky pro muže zdaleka nejsou tak dobrým nápadem.

Dárek, který potěší

Zlatá medaile je symbolem úspěchu a vítězství. Dodává skvělý pocit vlastní hodnoty a navíc vypadá opravdu krásně. Ve výsledku udělá mnohem více parády v porovnání s lahví dražšího alkoholu. Nějakou dobu i vydrží a může sloužit jako forma investice a pojistky pro nečekané případy, protože hodnota zlata se příliš nemění a zůstává poměrně stabilní jistotou.

Vyberte z různých druhů a typů

Když nechcete rovnou zvolit jméno, můžete vybírat i z jiných motivů a ražeb. Kromě medailí se dají zakoupit i nejrůznější mince. Výběr tak snadno přizpůsobíte nejenom svému vkusu, ale i představám o ceně. Zajímavé jsou také zlaté slitky, které představují způsob, jak poměrně bezpečně uložit část svých finančních prostředků. Jde o kousky zlata ve velmi vysoké čistotě 24 karátů. V případě nečekaných problémů s majetkem je tak můžete prodat a získat finance podle aktuální tržní hodnoty zlata.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 45 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář