Vyzkoušejte pánev na lívance SmartCLICK a zmrzlinovač DELLA CASA

Kde se dobře vaří, tam se dobře žije.

Máte rádi lívanečky, volská oka, bramboráky a zmrzlinu? Pak byste si měli pořídit pánev Tescoma Smartclick a zmrzlinovač Tescoma Della Cassa. S těmito pomocníky vám půjde příprava těchto dobrot od ruky jedna báseň.

Lívanečky jsou skvělá pochoutka. Děti je mají rádi k snídani, obědu, svačině i večeři. Dospělí si je občas také dopřávají. Problém je v jejich přípravě. Těsto je poměrně snadné, ale smažení na běžné pánvi je pomalé, musíte připravovat každý lívanec zvlášť, a často se nepovede udělat lívance jeden jako druhý. Existuje však jednoduché řešení. Pánev na lívance Tescoma Smartclick. Kdo nechce investovat do nové pánve, ale přesto chce dělat úhledné lívance a ve větším počtu najednou, ten by si měl pořídit formičky na lívance, které se jednoduše vloží do klasické pánve.

Podle čeho vybírat pánev na lívance?

Obdobně jako u jiných pánví, i v případě pánve na lívance je důležitý odolný nepřilnavý povrch. Díky tomu se lívance nebudou přichytávat. Navíc, když vyberete pánev s odolným povrch, vydrží vám roky, protože ho jen tak nepoškrábete žádným běžným kuchyňským náčiním.

Důraz byste při výběru měli klást také na to, jestli je pánev vhodná pro váš vařič. Různé zdroje tepla si žádají různé provedení pánve, proto je důležité zkontrolovat, zda se pánev hodí například i na tolik oblíbenou indukci. Některé pánve na lívance jsou dokonce vhodné i do trouby. Pozor si také dejte, jestli se vámi vybraná pánev může umývat v myčce nádobí.

A v čem jsou pánve na lívanečky tak zvláštní? Zejména rozdělením své plochy na smažení. Její povrch je speciálně profilovaný, takže umožňuje smažení čtyř, pěti, nebo dokonce sedmi kousků lívanců, volských ok, nebo bramboráčků najednou. Záleží na vybraném typu. Ve všech případech jsou výsledné lívance, volská oka, ale i bramboráky stejně veliké a mají identický tvar. V současné době jsou moderní také pánve, které umožní vytvoření lívanců s různými výrazy obličeje, takzvané smajlíky. Pokud máte raději velké lívance, pořiďte si speciální pánev na palačinky.

Když si chcete udělat hezky tvarované lívance, ale nechcete investovat do nové pánve, určitě byste měli vyzkoušet formičky na lívance. Stačí je jednoduše položit na pánev, dovnitř nalít těsto, chvíli počkat, a krásně tvarovaná dobrota je hotová.

Třené lívanečky s domácí zmrzlinou

Zmrzlinová směs ke zmražení:

 • 1 šlehačka
 • 3 lžíce cukru krupice
 • 1 vanilkový cukr
 • 2 vejce (bílky a žloutky zvlášť)
 • Kompotované nebo čerstvé ovoce dle uvážení

Nejprve ušleháme šlehačku s vanilkovým cukrem. Zvlášť ušleháme žloutky se 2 lžícemi cukru. Zvlášť ušleháme bílky s 2 lžícemi vroucí vody tak, že šleháme šlehacím kotoučem na nižší otáčky až do tuhé pěny. Ušlehanou šlehačku, žloutky a sníh z bílků dáme do jedná nádoby, přidáme 1 lžíci cukru a rozmixované ovoce. Nakonec vše promícháme, dáme do misky a zmrazíme.

Třené lívanečky:

 • 300 g polohrubé mouky
 • 500 ml mléka
 • 2 vejce
 • 50 g moučkového cukru
 • 30 g másla
 • špetka soli

V míse utřeme změklé máslo s moučkovým cukrem a žloutky. Za stálého šlehání metličkou pomalu přilijeme mléko a přisypeme polohrubou mouku se špetkou soli. Na závěr do těsta vmícháme tuhý sníh ušlehaný z bílků.

Jak si ulehčit přípravu tohoto receptu?

Patříte mezi lidi, kteří si rádi práci ulehčí? Pak byste měli zbystřit. Přípravu těchto delikatesních lívanců si můžete usnadnit za pomoci několika vychytávek. Konkrétně máme na mysli například oddělovač bílků, šlehač, dávkovač na litá těsta, speciální pánev na lívance/volská oka, nebo domácí zmrzlinovač. Pokud byste měli o některé pomůcky zájem, můžete si je zakoupit na www.domacipotreby-franta.cz.

Z širokého sortimentu jsme pro vás vybrali aspoň dva nezbytné pomocníky, o kterých napíšeme více.

Pánev na lívance Tescoma SmartCLICK

Jedná se o masivní kuchyňskou pánev, se kterou bude radost pracovat. Pánev se výborně hodí na přípravu lívanců, bramboráčků a volský ok.

Pánev Tescoma Smatclick je možné použít na sporáku, ale také v troubě (horkovzdušné i plynové). Důležitou informací také je, že pánev je možné použít na všech typech sporáků včetně indukčních. Pánev se pyšní prvotřídním antiadhezním povlakem a dnem z kvalitní nerezavějící oceli.

Během několika sekund je navíc možné odejmout z pánve rukojeť, takže je perfektně skladná.

Řada pánví Smartclick obdržela prestižní ocenění za design a funkci German Design Award 2017. Jedná se vskutku o kvalitní pánev. Proto si výrobce může dovolit dát na pánev prodlouženou záruku 5 let.

Zmrzlinovač Tescoma DELLA CASA

V dnešní době je trend vyrábět si dobroty doma bez zbytečných éček, konzervantů a sladidel. Pokud byste si chtěli udělat výbornou domácí zmrzlinu bez éček, konzervantů a přebytečných sladidel, pak byste měli zainvestovat do zmrzlinovače Tescoma Della Casa. Pak už jen nasbírat čerstvé ovoce, nebo si pořídit kvalitní čokoládu a můžete vyrábět.

Della Casa je oblíbená produktová linie od Tescomy, která se stala synonymem pro zdravé a domácí potraviny.

A jak se taková domácí zmrzlina vyrábí? Se zmrzlinovačem Della Cassa to je hračka. Během 15 – 20 minut si připravíte až 800 ml výborné domácí zmrzliny. Takové, která vám bude chutnat. Stačí nádobu pořádně namrazit, vlít do ní připravenou směs a 15 až 20 minut promíchávat. A je hotovo. Takto snadno lze vyrobit smetanové i ovocné zmrzliny a sorbety.

Zmrzlinovač Tescoma Della Casa pořídíte na domacipotreby-franta.cz za bezkonkurenční cenu 899 Kč. A navíc dostanete brožuru s originálními recepty jako dárek.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 45 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

2 komentáře: „Vyzkoušejte pánev na lívance SmartCLICK a zmrzlinovač DELLA CASA

Napsat komentář