Vytvořte si svoji vlastní fotokuchařku u HappyFota!

Poslední dobou vídáváme v restauracích, jak si lidé fotí svoje jídlo na mobil, než si ho snědí. Zajímavé. Fotíte si to také? A fotíte i jídla, která si uvaříte doma?

Jídlo na fotkách může vypadat skvěle, stačí být jen trošku šikovný nebo třeba využít nějaké filtry. Při domácím vaření si můžete nafotit celý postup a pak z něj vytvořit kuchařku. Třeba pro svoje děti.

Je to fakt jednoduché

Fotokniha kuchařka od Happy fotoMáte pár dobrých receptů a k nim fotky? Není nic snazšího než fotky naházet v přátelském prográmku nebo online do fotoknihy a přidat texty. Mrkněte na www.happyfoto.cz, že to není nic složitého.

Velké, malé, na šířku, na výšku…

U HappyFota si můžete vybrat z mnoha velikostí a vazeb fotoknih. A také si rozmyslete, jestli chcete fotoknihu digitálně tištěnou, nebo vyvolávanou tradiční chemickou cestou. Obě varianty fotoknih mají svá pro. Obecně platí, že čím lepšími jste fotografy, tím spíše byste měli zvolit tradiční vyvolávání…

Vaření je radost

Obzvlášť vtipné a zaznamenání vhodné je vaření s dětmi. Uchovejte si vzpomínky na neopakovatelné okamžiky a vložte je do fotoknihy.

fotokuchařka od happyfoto


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 45 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář