Jak se nenechat převálcovat jarní únavou

Jakkoliv může být zima pro některé z nás velmi příjemným obdobím, přesto je z ní organismus vyčerpaný. Nemluvě o tom, že je zatížený i mnoha toxiny. To je právě důvod, proč jsme na jaře tolik unavení.

Jarní paprsky dělají divy nejen s námi, ale s celou přírodou

Proto se jaro řadí mezi nejkrásnější období, kdy se všechno začíná probouzet. Objevují se první květinky, bylinky se statečně začínají hlásit o svoji pozici a tráva pomalu vystrkuje svoje zelené lístky. Místo toho, abychom se radovali společně s dovádějícími mláďaty a zaposlouchali se do zpěvných sonát, propadáme jarním depresím. Mnohdy za tím stojí nedostatek některých důležitých látek ve výživě. V zimě se totiž nestravujeme tak pestře a výživně jako během letních měsíců. Chybí nám vitamíny a minerální látky, které získáváme přirozeně z kvalitních a čerstvých surovin. Možná potřebujeme provést jarní detoxikaci organismu, abychom se probudili do jarních dnů a byli plní síly.

Jarní detoxikace organismu

Ačkoliv bychom ji nemuseli nechávat až na jaro, jelikož je dobré ji provádět po celý rok. Přesto na jaře máme tak nějak více síly a energie na to, abychom se s celou situací hravě poprali.
Pokud chceme začít bojovat proti únavě, zkusme tyto kroky:

  • je třeba si uvědomit, proč to vlastně chceme a co od detoxu očekáváme. Jaký máme cíl. To nemusí být jen pročištění organismu, změna životního stylu, redukce hmotnosti, odlehčení jídelníčku atd.
  • dodržovat pitný režim je v podstatě velmi důležité
  • bez pohybu to nepůjde, i menší procházka rozhodně prospěje
  • do jídelníčku je třeba začít přidávat více čerstvých a kvalitních surovin
  • v tomto období jsou pro tělo prospěšné doplňky stravy

Játra trpí nejvíce

Játrům neprospívá nadměrné pití alkoholu. To je v podstatě známá věc. Játra hrají v organismu několik důležitých rolí. Prochází jimi 75 % škodlivin vyprodukovaných tělem. To rozhodně není málo. Můžeme jejich činnost podpořit doplňkem stravy, který je ideální na jejich podporu činnosti.

Ostropestřec plus Artyčok Naturvita 60 kapslí je ideální pomocník, který játrům pomůže a podpoří jejich činnost.

Základ tvoří rostlinka se jménem Ostropestřec mariánský

Ostropestřec plus Artyčok Naturvita 60 kapslíRostlina je velmi podobná bodláku. Její květenství je ovšem podstatně mohutnější.

Prvotním léčebným účinkem je schopnost regenerovat poškozená játra. To může být po těžkých nemocech, ale i například po ozařování.

Semena jsou považována za nejúčinnější rostlinný lék na obnovu činnosti jater. Dokáží příznivě působit na žlučník a některé choroby trávicího traktu.

Ostropestřec napravuje poruchy krevního oběhu, pomáhá při migrénách, závratích a dalších problémech.

Ostropestřec je naprosto skvělý při detoxikaci organismu.

Druhou složkou je Artyčok zeleninový

Jedná se o trvalku připomínající chrpu, která vytváří listovou růžici, z níž roste rozvětvená lodyha. Umí se skvěle postarat o trávicí ústrojí, usnadňuje trávení a posiluje detoxikační proces. Zároveň podporuje redukci hmotnosti.

Společnost Naturvita, a. s. spojila Ostropestřec plus Artyčok dohromady a jsou k dostání v podobě tablet.

Je známo, že ostropestřec se nedoporučuje podávat dětem a těhotným ženám, tudíž ani tento doplněk stravy pro ně není vhodný.

Ovšem pro všechny ostatní uživatele je dostupný například v Gigalékárna.cz. Naleznete zde daleko širší sortiment doplňků stravy, minerálních látek a vitamínů.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 45 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář