Přijeďte si odpočinout do termálních lázní Thermal Corvinus Velký Meder

Zimní období k takovému odpočinku přímo vybízí.

Jen si to představte. Voda teplá od 28 do 38°C, krásně prohřeje a uvolní vaše svaly. Nemluvím ani o perličkové koupeli, kdy stoupající perličky pod tlakem stimulují Vaši pokožku. Tím snižují svalové napětí, příjemně masírují a celkově prokrvují vaše tělo. Je to zkrátka čas pohody a relaxu.

Protáhnout tělo si můžete v krytém plaveckém bazénu. Nebo si vyzkoušet polokrytý sedací bazén. Z celkové plochy bazénu se sedadly po celém obvodu je krytá pouze jedna třetina, která je propojena s vnější částí otvorem ve stěně. Vodní trysky, masážní sprchy a teplá termální voda poskytují možnost koupání i v nejtužší zimě. Jen si představte, sálající pára a padající vločky sněhu – to je nezapomenutelný zážitek během pobytu na termálním koupališti.TC Velky Meder, exterier so snehom 4

Samozřejmě se musíte postarat i o vnitřní pokrm pro tělo a to nám zajistí občerstvení, které je skutečně na dosah ruky. Místní restaurace, kavárna, obchůdky, případně místní vinárna jsou plně k dispozici.

Meder - dieta - tobogan

Pro rodiny s dětmi je tu velmi příjemné vodní hřiště, že se tu vyřádí nejen dětská generace. Nachází se zde vodní věž, 500 litrové vědro, vodní clony, děla, různé skluzavky a další vodní atrakce. Samozřejmě je nutný dozor rodičů, ale pokud budete mít chvíli volna, tak zde můžete využít oddechový prostor s lehátky.

 
Kdyby náhodou se Vám zachtělo po malé zábavě, tak nebude problém vyhledat tobogány Red Ring a Black Led a vychutnat si jízdu s barevnými světelnými efekty z Nizozemí.

A nejen to termální lázně Thermal Corvinus Velký Meder nabízí ještě daleko víc.

Od počátku roku 2018 se otevírá nový saunový svět, který nabízí čtyři příjemné sauny. Saunování zabezpečuje dobré prokrvení mozku, končetin a naše cévy se stávají elastičtější. Tělo se zbavuje toxických látek, ale po takové sauně si hravě poradí i s únavou. Dále jsou k dispozici rekreační místnosti se solnými kvádry.
Zkrátka pro každého se zde nalezne dostatek zábavy v podobě několika krytých a polokrytých bazénů.

Už jste se doslova přesytili vody?
Neváhejte teď udělat něco pro svoji krásu. Celotělovou nebo reflexní masáž, pedikúru, kosmetiku, korekci obočí, depilaci a nabízí se další služby, které Vám dokážou znásobit zážitky.

Neopakovatelný zážitek mohou prožít i Vaše děti, pro které je hned ve vstupní hale termálních lázní Thermal Corvinus Velký Meder, připraveno interiérové hřiště. Rázem při vstupu se dětem promění na pohádkový ráj. Objevují svět prostřednictvím her. Běhají, šplhají, lezou nahoru, dolů, různě prolézají. Aktivity na hřišti stimulují nejen tělesný vývoj, ale i paměť, fantazii a vnímání.

A Vám konečně zůstane chvíle, abyste si vychutnali nerušeně výbornou chuť kávy ve vedlejší restauraci. Jelikož se nacházíte na Slovensku, tak nezapomeňte ochutnat výborné pagáčiky.

Veškeré informace o termálních lázních Thermal Corvinus Velký Meder, včetně služeb a vstupného naleznete na jejich webových stránkách www.thermalcorvinus.sk

Sami uvidíte, že na tento relaxační zážitek budete dlouho vzpomínat.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 45 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

1 komentář: „Přijeďte si odpočinout do termálních lázní Thermal Corvinus Velký Meder

Napsat komentář